Programy

Bijou
980 kB Bijou jeden z nejznámějších programů zasvěcený skupině Queen. Je to databáze s mnoha informacemi o Queen, Smile, sólových drahách. Najdete tu i texty písní a biografe.Tento program napsal Dave Forsey, jeho stránku najdete na http://www.purplewellies.co.uk/.
Queen Clock 200 kB Queen Clock je malý program, který napsal David 'Sully' Sullivan. Ukazuje současný čas. Má dvě podoby sovisející se skupinou Queen. Jedna je s tématikou Bohemian Rhapsody a druhá Let Me Live. David má dvě stránky: http://www.soft.net.uk/sully/sulsoft/ (několik programů, které napsal) a http://www.soft.net.uk/sully/queen.htm (stránka zasvěcená skupině Queen).
Hangman 39 kB Hangman je docela jednoduchá hra pro DOS. Jestli znáte hru Šibenice (Oběšenec atd..), tak by to neměl být pro vás velký problém. Máte za úkol uhodnout jméno písně skupiny Queen. Pokaždé, když zvolíte špatné písmeno, přibude vždy část vašeho virtuálního těla na šibenici. Pokude se vám nebude zrovna dařit, tak vás hold oběsí. Hangman napsal LL-Software, http://come.to/LL-Software.
Captain Memo 140 kB Na této hře není vlastně co vysvětlovat, pokud znáte hru Pexeso. Musíte vždy najít dva stejné obrázky. Autor: Marcin Nosarzewski, homepage - http://www.queenware.prv.plCaptain Memo 64 kB Captain Memo pro DOS. Autor: Marcin Nosarzewski, homepage - http://www.queenware.prv.plMgs files 647 kB Mgs soubory pro Captain Memo pro DOS. Autor: Marcin Nosarzewski, homepage - http://www.queenware.prv.plMGP Creator 137 kB Použijte MGP Creator k vytvoření nových MGP souborů. Všechno, co potřebujete, je tento program, několik BMP souburů a několik minut. A je to všechno! Můžete si vybrat velikost (4x4, 6x6 nebo 8x8) a počet barev (4, 8 nebo 24 bitů). Autor: Marcin Nosarzewski, homepage - http://www.queenware.prv.plMagic Signature 97 kB Magic Signature je program, který vám změní podpis u vašich e-mailů a navíc k němu přidá nějaký text, který chcete: citáty vašeho oblíbeného hudebníka, spisovatel, herce, (zamozřejmě jestli si přejete) politika. Podpis se skládá ze dvou částí, ze šablony a z měnitelného textu (oboje je volitelné). Můžete si zvolit seřazení textu. Citáty se po určité době mění. Tento program obsahuje okolo 30 citátů od Freddieho, Briana, Johna a Rogera ve formátu.sgn. Všechny e-maily, které teď pošlete, budou na konci obsahovat zajímavý nebo legrační citát od členů skupiny Queen. Zde je verze 1.01, je to zatím jen začátek tohoto zajímavého programu. Autor: Marcin Nosarzewski, homepage - http://www.queenware.prv.pl


Skiny na Winamp

Queen II 36 kB  


Another World 100 kB  


Freddie Mercury 193 kB  

Freddie Mercury 2 49 kB  

Made In Heaven 218 kB  

A Night At The Opera 105 kB  

Queen Amp 100 kB  

Queen Amp 2 205 kB  

Queen Amp 3 26 kB  

Queen Amp 4 145 kB  

Queen Amp 5 55 kB  

Magic Amp 133 kB  

Magic Amp 2 52 kB  


Spořiče obrazovky

Brian May 262 kB


A Kind Of Magic 434 kB

A Winter’s Tale 609 kB


Témata pro plochu

Innuendo
382 kB To je moje prácička:-)))


Highlander 411 kB  

Highlander 2 733 kB  

Queen 572 kB  

Queen 2 1423 kB  

Queen 3 2340 kB  Různé

Pozadí pro plochu
183 kB Autor: Michal Procházka


Windows Ikony
166 kB
Okolo 100 ikon