Queen


De Lane Lea
Demo páska z roku 1971. Těchto pět skladeb (které vystpoupily na povrch na pirátské nahrávce nazvané In The Beginning) jsou vynikající ráné nahrávky a ukazují ještě neostřílenou sílu skupiny. Kvalita nahrávky není zrovna dvakrát nejlepší, když porovnáme s originální master nahrávhkou.


Hangman
Stará skladba skupiny Wreckage, kterou Queen hráli na živých vystoupeních v raných letech.
Podle posledních informací studiová verze neexistuje.

Silver Salmon
Pravděpodbně jedna z Timových skladeb. Podle posledních informací existuje.

Jailhouse Rock, Bama Lama Bama Loo
Skladba z raných let, Queen (a ještě skupina Wreckge přetím) velmi milovali rock'n'rollovou všehochuť .Tyto dvě skladby bylo časty obseženy na živích vystoupeních. Podle posledních informací studiová verze existuje. Jsou to vůbec jedny z prvních věcí, co Queen natočili.


Polar Bear
Queenovská verze skladby původně od Smile. Podle posledních zpráv existuje a je kompletní.

BBC Session No. 2 - 25.7.1973 - Langham I Studio, London, UK
See What A Fool I've Been, Liar, Son And Daughter, Keep Yourself Alive

BBC Session No. 4 - 3.4.1974 - Langham I Studio, London, UK
Modern Times Rock 'n' Roll, The March Of The Black Queen, Nevermore, White Queen (obsahuje klavír). The March Of The Black Queen a Nevermore se nedochovali.

BBC Session No. 5 - 16.10.1974 - Maida Vale 4 Studio, London, UK (pro Boba Harrise)
Now I'm Here, Stone Cold Crazy, Flick Of The Wrist, Tenement Funster

BBC Session No. 6 - 28.10.1977 - Maida Vale 4 Studio, London, UK (pro Alana Freemana)
Spread Your Wings, It's Late (obsahuje zvuky podobné jako Get Down Make Love), My Melancholy Blues (verze s kytarovým sólem), We Will Rock You (pomalá verze), Čtení ze Siddartha od Hermana Hesse, We Will Rock You (rychlá verze)


Play The Game
Verze s vokály Andyho Gibba.


Cool Cat
Obsahuje pomocné vokály Davida Bowieho. Tato skladba, která se objevila na pirátských nahrávkách, byla pravděpodobně nahrána jako b-strana singlu Under Pressure, ale z nejasného důvodu nebyla použita.


There Must Be More To Life Than This
Původně určena jako poslední skladba na album The Works, to bylo změněno v den, kdy Brian a Freddie napsali Is This The World We Created po shlédnutí nějakých zpráv v televizi. Je možné, že by mohla existovat původní verze z alba The Works. Je taky možné, že Feddie předělal Queenvskou verzi této skladby a použil ji na album Mr Bad Guy. Freddie také dělal na této skaldbě něco s Michaelem Jacksonem, ale co dělali, to nikdo neví.


Is This The World We Created
S klavírem a kytarou. Skladba původně obsahovala Freddieho s klavírem a Briana s akustickou kytarou. Avšak, skladba s kalvírem byla ztracena a byla vydána verze pouze s kytarou.


New York, New York
Byl nahrán pouze kousek pro film Hoghlander.
Podle posledních informací celá verze neexistuje.

Dog With A Bone
Tato skladba byla nahrána jako zpráva pro třetí sjezd Fan Clubu v roce 1988. Nahrávka evidentně nebyla na žádné komerční nahrávce. Je to taková legrační skladba a je škoda, že si ji člověk nemůže normálně poslechnot. Existuje pirátská nahrávka ve špatné kvalitě.


Too Much Love Will Kill You
Verze z roku 1989. Tato skladba byla původně nahrána pro album The Miracle, ale byla vynechána kvůli sporům se spolutvůrci Frankem Muskerem a Elizabeth Lamers (Freddie o tom řekl "Je to dobré, ale ne zas tolik"). Krátky klip na pirátské nahrávce považoval Brian za pokrok DJského kopírování, ačkoliv se to zdá nepravděpodobné, protože to je jen takový krátký kousek; je velice pravděpodobné, že to bylo ukradeno ve stejné době jako demo klipy pro Invisible Man. Verze skladby, která se objevila na albu Made In Heaven, ačkoliv se zdá jako úplně odlišná od verze z roku 1989, je pravděpodobně podle všech výsledků s různými vokály z roku 1989 a přidanými nástroji z roku 1994/95.


Assassin
Nevydaná skladba pro Innuendo. Pravděpodobně je velmi podobná stylu skladby Innuendo. Mohla být původním jménem pro Hitmana.


Let Me Live
Původní verze. Velmi málo prvotních amerických promo kazet kopií alba Made In Heaven obsahovalo verzi Let Me Live s...
Take another little piece of my heart now, baby
Take another little piece of my soul now, baby
Take another little piece of my life now, baby
v refrénu . To bylo předěláno, protože statek Janis Joplin považuje skladbu podobnou jedné jejich (ve které Aretha Franklin použila stejné verše) a dožadoval se licenčního poplatku. Queen raději Let Me Live trochu pozměnili, takže je nepravděpodobné, že by tato verze někdy vyšla (ačkoliv bylo jisté, že se objeví na pirátských nahrávkách dříve nebo později).
Brian taky oznámil existenci pásky z roku 1976, kde Queen a Rod Stewart zpívají skladbu v této verzi. Je to ale spíše jamování, než oprvavdová nahrávka pro vydání.


Brian May


Slot Mechine
V roce 1987/88 dělal Brian nějakou práci pro Steve Hacketta (je tam interview, kde Brian líčí, jak Hackett odešel a nechal Brian ve studiu). Dvě skladby (Cassandra a Don't Fall Away From Me) byly vydány na Hackettově albu, ale tato skladba (a možná ještě další) se nikdy neobjevily.


Macbeth
Vedlejší hudba k Macbethovi. V roce 1990 Brian napsal hudbu pro inscenaci Macbeth v Hammersmith's Riverside Studios. Hudba nebyla nikdy vydána, je docela umělecká na vydání komerční nahrávky.


Rise Of The Robots
Originální hudba k počítačové hře Rise Of The Robots nebyla na hře vydána, protože EMI chtěla pozdržet vydáni hry, tak se rozhodlo, že se vydá hra bez hudby, než aby bylo vydání opožděno. Hudba byla poté použita v hře Rise Of The Robots 2.

Olympic Theme
Hudba k olypijským hrám v roce 1992


Rolling Stone
Nahráno s Lonnie Donnegan


Let Your Heart Rule Your Head
Nahráno s Lonnie Donnegan


Lady Of Leisure
Nahráno s Gareth Marksem


Fork In The Road
Nahráno s Jonathan Kellym


Whistle Down The Wind
Nahráno s Andrew Lloydem Webberem a Jimem Steinmanem


Freddie Mercury


Victory, State Of Shock, There Must Be More To Life Than This
Práce s Michaelem Jacksonem v roce 1982. Skladby Victory (později nahrála skupina The Jacksons), State Of Shock (později nahráno Michaelem Jacksonem a Mickem Jaggerem) a There Must Be More To Life Than This (později nevydáná skladba Queen, ale Freddieho). Master nahrávky vlastní Jackson a nevypadá, že by je ten blbec někdy vydal!!!, i když Jacknův funk klub zdělil, že State Of Shock by mělo být vydáno na jakémsi albu rarit koncem roku 1997.


Smoke Gets In Your Eyes
V roce 1986 oznámil Freddie, že bude dělat na albu cover verzí. Byla vydán jen skladba - The Great Pretender. Smoke Gets In Your Eyes byla jedna ze skladeb, o které prohlašoval, že na ní pracuje a možná na další New York, New York. Skladby jsou spíše jen úlomky.


Trax
Práce z poliviny 70. let se skupinou Trax. Vypadá to, že se ztratila.


Roger Taylor


Keep On Running
Původně nahrána pro album Strange Frontier, ale nebyla použita. (Je to cover verze skaldby od Spencer Davis Group).

Nazis 1994
Originální album-verze. Na setkání Fan Clubu v roce 1994 byly hrány tři skladby, verze skladby Nazis byla odlišná od různých singlových mixů a obsahoval "fuckin' Nazis". Album bylo odloženo, ve finále muselo být "fuckin' Nazis" odstrněno. Tato zakázaná verze vyšla na pár pirátských nahrávkách. Taky existuje video, které obsahuje "fuckin' Nazis".

Olympic Theme
Hudba k olypijským hrám v roce 1992

Bullet Proof Heart
Album Bullet Proof Heart od skupiny Sidewalk Look. 3 skladby produkoval Roger včetně plánovaného singlu Bullet Proof Heart. Album nebylo v celku vydáno.


John Deacon


This Is Your Time
Práce s Errol Brownem, obsahující skladbu
This Is Your Time